tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Przedszkolaki z TICO na podium

 
Jak się okazuje nie tylko zaawansowani tancerze Studia Tańca TICO odnoszą sukcesy. W ślady starszych kolegów coraz śmielej podążają najmłodsi tancerze, w tym przedszkolaki


Adaś Turliński i Wiktoria Besdok wytańczyli pierwsze miejsce w kategorii przedszkolaków do 6 roku życia na VII ogólnopolskim turnieju tańca w Blachowni koło Częstochowy. W tej samej grupie drugie miejsce przypadło w udziale Krzysztofowi Paduchowi i Darii Knop. W rywalizacji par do 10 roku życia po raz drugi z rzędu pierwsze miejsce wytańczyli Jakub Wołek i Maja Budzyńska.
W grupie tancerzy początkujących w kategorii wiekowej 10?11 lat pierwsze miejsce przypadło ex aequo duetom: Kacprowi Budzyńskiemu i Oldze Gorzałczyńskiej oraz Jakubowi Milczarczykowi i Paulinie Wiktorowicz.
Wśród par 12?, 14?letnich drugie miejsce wytańczyli Mateusz Zdulski i Weronika Milczarczyk. W rywalizacji par posiadających już rekreacyjne klasy taneczne, w kategorii wiekowej 12?, 13?latków na czwartym miejscu sklasyfikowani zostali Przemysław Paduch i Sandra Nita, tuż przed Mateuszem Jakubczykiem i Klaudią Bryks. Obydwa te duety już od najbliższych zawodów tanecznych będą występować w rywalizacji par sportowego tańca towarzyskiego w klasie E.
Ogółem w turnieju tańca w Blachowni wystartowało blisko 80 tanecznych duetów.
Jednocześnie informujemy wszystkich zainteresowanych oraz miłośników tańca towarzyskiego, że tegoroczny jubileuszowy, ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego o Puchar Burmistrza Opoczna odbędzie się 4 czerwca. Zawody rozegrane zostaną w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych nr 3.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (721) z dnia 6 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »