tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Dni Oświaty Zdrowotnej w ZS Prywatnych

 


W kwietniu w Zespole Szkół Prywatnych zorganizowane zostały Dni Oświaty Zdrowotnej, podczas których odbywały się warsztaty profilaktyczne dla młodzieży pod hasłem ?Młodzież, a alkohol? prowadzone przez Martę Milczarek, psychologa z Poradni Psychologiczno?Pedagogicznej. Młodzież bardzo licznie i chętnie uczestniczyła w warsztatach, na których otrzymała wiele informacji na temat spożywania i uzależnienia od alkoholu.
Dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkola obchodziły Dni Oświaty Zdrowotnej pod hasłem ?Dbajmy o zęby?. Dla nich został przygotowany miniwykład, który poprowadziła stomatolog Monika Cecotka, uzupełnieniem którego przedstawienie pt. ?Baba?Jaga u dentysty?, przygotowane przez klasę III Szkoły Podstawowej z wychowawczynią, Izabelą Piekarską.
Organizatorem i koordynatorem akcji była Agnieszka Kopytowska. Podczas Dni Oświaty Zdrowotnej został również przeprowadzony przez Edytę Czarnecką kwiz dla młodzieży o tematyce zdrowotnej, w ramach programu ?Trzymaj formę? oraz został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny dla uczniów gimnazjów gminy Opoczno pt.: ?Żyj zdrowo i kolorowo?. Jury pierwsze miejsce przyznało Katarzynie Wijacie z Zespołu Szkół w Ogonowicach, dwa drugie miejsca ex aequo otrzymali Marcin Mell z Prywatnego Gimnazjum oraz Kamil Białas z Zespołu Szkół w Ogonowicach, a trzecie miejsce Olga Kowalska z Prywatnego Gimnazjum. Wszystkim gratulujemy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (721) z dnia 6 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »