tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Po plenerze wystawa

 
24 sierpnia – otwarcie wystawy poplenerowej „Chopin w krajobrazie opoczyńskim”

Miejski Dom Kultury zaprasza na wystawę poplenerową „Chopin w krajobrazie opoczyńskim”, która zostanie zainaugurowana 24 sierpnia o godz. 17.00. Wystawę uświetni przygotowany specjalnie na tę okoliczność pokaz mody znanej na opoczyńskim rynku firmy odzieżowej, zainspirowany muzyką Chopina.
Organizatorem i pomysłodawcą pleneru oraz pokazu jest MDK przy współudziale klubokawiarni „Metro Cafe”. Przedsięwzięciu patronuje burmistrz Opoczna. Patronat medialny objęli: Tygodnik Opoczyński, Radio Plus i Opoczyńska Telewizja Lokalna.
Plener malarski „Chopin w opoczyńskim krajobrazie” odbył się w dniach 10–13 sierpnia. Wzięli w nim udział nasi rodzimi twórcy oraz malarze profesjonalni i amatorzy z województwa łódzkiego. Podczas trwania pleneru powstały wspaniałe prace zainspirowane pięknym krajobrazem opoczyńskim. W każdej można znaleźć nutkę chopinowską.
W otwarciu wystawy wezmą udział wszyscy jej twórcy, którzy opowiedzą o etapach powstawania prac. Wystawę będzie można oglądać na holach głównych MDK do połowy września.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy i pokaz mody. Dla wszystkich przygotowaliśmy słodki poczęstunek.


a.a.(mdk)   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 33 (684) z dnia 20 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »