tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Na tanecznych parkietach

 
Zimowe utrudnienia na drogach nie są żadną przeszkodą dla tancerzy Studia Tańca TICO i ich rodziców, którzy w miniony weekend reprezentowali Opoczno na trzech różnych imprezach, w trzech różnych zakątkach naszego krajuArek i Ala Fornalowie


W sobotę, 11 grudnia opocznianie wystartowali w VIII Mistrzostwach Miłośników Tańca Towarzyskiego rozgrywanych w Węglowicach koło Kłobucka. W kategorii 10–, 11–latków na drugim stopniu podium stanęli Maciej Olszewski i Aleksandra Dukat. Kolejne miejsca w tej grupie wytańczyli: III Wiktor Sobczyk i Justyna Krauze, IV Mateusz Jakubczyk i Patrycja Kowalska, V Mateusz Ciupa i Julia Cuper. W rywalizacji par 12–, 13–letnich w kategorii Open na II miejscu sklasyfikowani zostali Arkadiusz Fornal i Alicja Fornal.
W niedzielę, 12 grudnia, opoczyńskich tancerzy można było spotkać w Krakowie i w Sulejówku pod Warszawą. Na rozgrywanym w Sulejówku turnieju o puchar burmistrza Ursynowa V miejsce w kategorii 10 – 11, w klasie D wytańczyli Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz. Na VI miejscu ukończyli zawody Maciej Kołodziejczyk i Marta Dukat, występujący w klasie E par 12–, 13–letnich.
Natomiast w Krakowie na Ogólnopolskim Gwiazdkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego „O pluszowego misia” zadebiutowali w klasie E Bartłomiej Chomicz i Katarzyna Lewocha. Opocznianie w swym pierwszym występie w grupie sportowej sklasyfikowani zostali na 12. miejscu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »