tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Festiwal o zdrowiu

 

Państwowy powiatowy inspektor sanitarny informuje, iż organizowany jest V Ogólnopolski Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Etap powiatowy tego festiwalu odbędzie się w sali widowiskowej MDK w dniu 5 maja o godz. 11.00. Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu opoczyńskiego.
Celem festiwalu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów tematyką zdrowia i zainspirowanie do poszukiwań treści prozdrowotnych i nowych form wyrazu oraz aktywizacja środowisk szkolnych w zakresie działań prozdrowotnych.
Zgodnie z regulaminem teksty piosenek muszą być wynikiem twórczości własnej, natomiast melodia może być zapożyczona. Zgłoszenia uczestnictwa (jeden zespół ze szkoły) należy przesyłać na adres PSSE w Opocznie faksem lub pocztą do 9 kwietnia.
Regulamin etapu powiatowego festiwalu, zgłoszenie uczestnictwa oraz formularz zgody rodzica dziecka na udział w konkursie dostępne są na stronie internetowej www.psse.opoczno.pl
W poprzednich edycjach mogliśmy poszczycić się dużymi sukcesami, gdyż wykonawcy z naszego powiatu zajmowali bardzo wysokie pozycje, łącznie ze zdobyciem największego lauru, tj. pierwszego miejsca na etapie centralnym w Warszawie w 2009 roku.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (663) z dnia 26 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »