tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Duży sukces wędkarzy

 
Złowili cztery szczupaki i dużo okoni. Dzięki temu zdobyli cztery puchary.

W niedzielę, 8 listopada w Świerżach Górnych (powiat kozienicki) odbyły się ostatnie w tym sezonie spinningowe zawody o Grand Prix Radomskiego Okręgu PZW. Do rywalizacji na Wiśle przystąpiło prawie czterdziestu zawodników z siedmiu drużyn, w tym reprezentacja Koła PZW w Drzewicy.
Drzewiczanie spisali się doskonale notując znaczące sukcesy. Indywidualnie wygrał Ziemowit Jaciubek, który wyjął z wody dwa szczupaki. Drugie miejsce zajął Marian Zaraś, czwarte Sylwester Rzeżnik (obaj złapali po szczupaku), natomiast szóste Jarosław Czarkowski. Bardzo dobry wynik zanotowała drużyna występująca w składzie Zbigniew Pluta i Sylwester Rzeżnik, która wywalczyła drugie miejsce. Świetnie wypadł także junior Tomasz Sendejewicz zajmując drugą lokatę.
Prezes koła Józef Liwiński nie ukrywał radości z sukcesów wędkarzy i czterech pucharów, które przywieźli do Drzewicy. Jak zapowiedział, niebawem rozpoczną się przygotowania do sezonu zimowego. - Jeśli zimą na zbiorniku będzie odpowiednia pokrywa lodu, zorganizujemy zawody podlodowe - zapowiedział prezes.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (644) z dnia 13 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »