tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 W gronie najlepszych

 
Gimnazjum z Drzewicy w finale „Ekoturnieju szkół”.Udział w finale wojewódzkiego turnieju to duży sukces szkoły


W poniedziałek, 2 listopada w Gimnazjum nr 22 w Łodzi przeprowadzono finał „Ekoturnieju szkół” - konkursu dla gimnazjalistów odbywającego się w ramach „Eko Lidera 2009”. Finaliści brali udział w quizie ekologicznym, prezentowali montaże słowno-ruchowe oraz przygotowane przez siebie stroje z materiałów nadających się do recyklingu. Kolejne zadania polegały na wykonaniu plakatów promujących segregację odpadów oraz prezentacji okrzyków a także proekologicznych haseł na transparentach.
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy reprezentowała 18-osobowa drużyna przygotowana przez nauczycielki Jolantę Gapys, Ewę Reszelewską i Ewę Grzelczak. Quiz rozwiązywali Anita Bednarczyk, Edyta Kwiatkowska i Artur Klimek, którzy wspólnie z Angeliką Tokarską, Krzysztofem Tyką i Mateuszem Pomykałą uczestniczyli również w programie artystycznym. Stroje ekologiczne prezentowali Karolina Panek i Karol Sadliński, natomiast plakat Monika Ćwierzona. Do walki drużynę dopingowały cheerleaderki: Izabela Walasik, Maria Pluta, Ewelina Łaska, Karolina Dziurzyńska oraz Agata Białek, Małgorzata Kasicka, Monika Staniszewska, Karolina Pieprzycka i Dominika Balasińska.
Gimnazjaliści z Drzewicy przedstawili publiczności i rywalizującym drużynom program „Pamiętajcie o ogrodach”, w którym zawarte było przesłanie o pięknie przyrody. Ostatecznie zajęli w finale piąte miejsce.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (644) z dnia 13 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »