tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
31 sierpnia w Zarzęcinie prawdopodobnie w wyniku wady instalacji elektrycznej doszło do pożaru budynku kuchni na terenie stanicy harcerskiej. Ogień gasiły cztery zastępy PSP i sześć OSP, które także wykonały prace rozbiórkowo–zabezpieczające konstrukcje dachu, drewnianego stropu i ścian konstrukcyjnych.
3 września w Białaczowie na ul. Piotrkowskiej zapalił się radiomagnetofon w budynku Domu Opieki Społecznej. Dwa zastępy PSP i OSP zabezpieczyły miejsce zdarzenia, oddymiły i przewietrzyly pomieszczenia.
4 września w Petrykozach prawdopodobnie w wyniku zaprószenia ognia miał miejsce pożar śmieci w kontenerze. Pożar ugasił jedne zastęp OSP
W Brzustówku prawdopodobnie w wyniku pozostawienia kuchni gazowej bez nadzoru wybuchł pożar budynku mieszkalnego. Poszkodowana została jedna osoba. Pożar gasiły trzy zastępy PSP i trzy OSP. Strażacy udzielili również pomocy medycznej poszkodowanej.

Miejscowe zagrożenia
Od 30 sierpnia do 5 września KP PSP zanotowała prawie sto wyjazdów do miejscowych zagrożeń. Zdecydowana większość akcji związana była z działaniami przeciwpowodziowymi.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (687) z dnia 10 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »