tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 

Malutka Finka z wyglądu przypomina jamniczka, ma jednak trochę dłuższe nogi. W schronisku w Różannie przebywa od niedawna. Jest bardzo przyjacielskim i kontaktowym psem. Uwielbia przebywać w towarzystwie człowieka, wszelkie pieszczoty są dla niej niezastąpione. W boksie mieszka z większymi psami.
Finka jest dorosła. Ze względu na swoje nieduże rozmiary doskonale nadaje się do mieszkania w bloku. Oczywiście równie dobrze będzie się czuła w domu z ogrodem. Suczka jest odrobaczona i zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Przed adopcją będzie wysterylizowana.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.
Uwaga. Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (838) z dnia 2 Sierpnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »