tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Z rynku nad zalew

 
Gmina znalazła firmę, która wykona inwestycję przy północnym brzegu zalewuWe wrześniu nad zalewem pojawią się ekipy budowlane


Jak pisaliśmy przed trzema tygodniami, przetarg na wykonanie pierwszego etapu inwestycji pn. „Zwiększenie atrakcyjności turystycznej zalewu drzewickiego” został unieważniony, ponieważ do UGiM nie wpłynęła żadna oferta. Gmina ogłosiła więc drugi przetarg i tym razem chętni się znaleźli.
Do przetargu stanęły dwie firmy. Korzystniejszą ofertę przedstawiło przedsiębiorstwo „RO.SA–BUD” z Radomia i to ono będzie realizować zadanie. Koszt inwestycji wyniesie 441.434,98 zł.
Firma z Radomia jest w Drzewicy dobrze znana. W tym roku wykonywała remont rynku na placu Wolności. Teraz przystąpi do prac przy północnym brzegu zbiornika od ulicy Stawowej w stronę Dąbrówki.
Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje budowę asfaltowej ścieżki pieszo–rowerowej o długości 508 m, placu zabaw w kształcie pirackiego statku, pomostu pływającego tworzącego literę T oraz montaż oświetlenia, ławek, koszy na śmieci, tablicy informacyjnej oraz nasadzenia drzew.
Termin wykonania inwestycji wyznaczono na 28 października.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (686) z dnia 3 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »