tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Poświętne

 Uroczyście

 

Jak wspominaliśmy w ubiegłym numerze TOP, 2 maja w Poświętnem odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka połączone z 85 rocznicą założenia OSP w Poświętenm. Tego dnia odznaczono i wyróżniono nie tylko druhów z OSP, ale i strażaków z PSP. 7 maja odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka w Łodzi, na których odznaczono i awansowano opoczyńskich oficerów z PSP.
13 maja odbyły się opoczyńskie uroczystości, które rozpoczęła zbiórka pod siedzibą KP PSP. Poczet flagowy przy dźwiękach hymnu wciągnął flagę na maszt, Wprowadzono sztandar. Komendant Stanisław Sagalara przywitał przybyłych na uroczystość gości, wśród których byli: reprezentant komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Zbigniew Grzelak, dh Tadeusz Wojciechowski, członek prezydium zarządu wojewódzkiego ZOSP RP, ks. Leszek Sokół, kapelan powiatowy strażaków, starosta, zastępca komendanta powiatowego policji i komendanci gminni ZOSP RP, a także emeryci, do niedawna pracujący w opoczyńskiej PSP.
Podczas uroczystej zbiórki wręczone zostały awanse, medale i odznaczenia. Listę wyróżnionych zamieściliśmy w ubiegłym tygodniu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 20 (671) z dnia 21 Maja 2010r.
W dziale Poświętne dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »