tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Piją i jeżdżą!
* 10 lutego, o godz. 18.10 w Drzewicy, na pl. Narutowicza funkcjonariusze policji zatrzymali kierującego audi 31–letniego Pawła N. Badanie ujawniło obecność 1,85 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* 12 lutego, o godz. 23.15 w Kruszewcu (gm. Opoczno) policjanci zatrzymali 19–letniego Łukasza S., kierującego VW golfem. Badanie alkosensorem ujawniło obecność 0,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy młodzieńca.
* Tego samego wieczora, o godz. 22.35, również w Kruszewcu, zatrzymany został kolejny 19–latek Łukasz C., kierujący VW vento. Ten młodzieniec wydmuchał 0,21 promila alkoholu. Policjanci zaopiekowali się jego prawem jazdy.
* Taki sam los spotkał kolejnego 19–latka, którego policjanci zatrzymali tej samej nocy, o godz. 2.00 w Wójcinie (gm. Paradyż). Dawid W. kierował seatem toledo w stanie po użyciu alkoholu. Badanie ujawniło obecność 0,25 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* 14 lutego, o godz. 7.40 w Opocznie policjanci zatrzymali 48–letniego Jana K., który albo jeszcze nie wytrzeźwiał, albo bardzo wcześnie zaczął… Badanie ujawniło obecność 0,50 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierował fordem transitem.
* Tego samego poranka, o godz. 6.00 w Drzewicy, na ul. Kolejowej również fordem transitem kierował 39–letni mieszkaniec Końskich, Dawid A. Urządzenie ujawniło obecność 0,61 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* Pół godziny wcześniej w tym samym miejscu zatrzymany został kierowca peugeota, 30–letni Bogusław R., który wydmuchał 0,99 promila alkoholu.
Jak z tego widać, im wcześniej panowie byli zatrzymywani, tym bardziej byli w stanie, w którym nie należy wsiadać za kółkiem kierownicy. Prawdopodobnie poprzedniego wieczora świętowali „zakrapiane” walentynki, nie zdając sobie sprawy, że do rana nie wytrzeźwieją.
* 14 lutego, o godz. 16.20 w Prymusowej Woli (gm. Sławno) funkcjonariusze policji zatrzymali 49–letniego Marcina K., kierującego renaultem. Badanie ujawniło obecność aż 1,85 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za blisko
* 9 lutego, o godz. 16.00 w Opocznie na ul. Leśnej kierujący oplem vectrą 62–letni mieszkaniec Radomia Andrzej R. nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył poprzedzającego go VW polo. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.
* Ten sam błąd był przyczyną kolizji, do której doszło 10 lutego, o godz. 9.50 w Opocznie, na ul. Piotrkowskiej. Kierujący fiatem 126p Roman M. (lat 76) najechał na tył opla astry, kierowanego przez 50–latka. Otrzymał za to mandat.
* 15 lutego, o godz. 13.25 w Opocznie na ul. Biernackiego kierujący ciężarowym iveco 21–letni Łukasz P. nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył forda fiesty.

Nie ustąpiła
15 lutego, o godz. 11.00 w Dzielnej (gm. Opoczno) kierująca hondą accord 34–letnia Sabina W. nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia ze scanią. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (710) z dnia 18 Lutego 2011r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »