tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia:
7 lutego: * w Paradyżu jeden zastęp OSP wypompował około 7 m3 wody z zalanej piwnicy * podobne działania prowadził jeden zastęp OSP w Petrykozach, który wypompował około 9 m3 wody z zalanej piwnicy * dwa zastępy OSP wypompowały 10 m3 wody z piwnicy w Stawowicach, gm. Paradyź * w Sobawinach podobne działania prowadziły jeden zastęp PSP i jeden OSP. Wypompowały około 10 m3 wody * w Drzewicy na ul. Błonie 8 m3 wody z piwnicy wypompowywał zastęp OSP * w Brzustowcu (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP wypompował około 12 m3 wody * tego samego dnia w Drzewicy na ul. Prymasa Drzewickiego 10 m3 wody usunął jeden zastęp OSP * w Opocznie strażacy z jednego zastępu PSP, na skutek braku możliwości dojazdu karetki pogotowia, przetransportowali rannego do szpitala.
8 lutego: * w Opocznie na ul. Ogrodowej jeden zastęp OSP wypompował około 40 m3 wody z piwnicy * w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów)jeden zastęp OSP wypompował około 20 m3 wody z piwnicy * podobne działania w Wygnanowie (gm. Opoczno) prowadził jeden zastęp OSP, który wypompował około 25 m3 wody z piwnicy * w Stawowiczkach (gm. Paradyż) dwa zastępy OSP wypompowały około 30 m3 wody z zalanych budynków * w Kozeninie (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał drzewo powalone na drogę.
9 lutego w Wygnanowie (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP wycinał nadłamane konary z przydrożnych drzew.
10 lutego w Ostrowiu (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP wypompował około 5 m3 zanieczyszczonej wody ze studni.
11 lutego: * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP neutralizował plamy substancji ropopochodnych * w Sobawinach (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP wypompował około 9 m3 wody z piwnicy.
12 lutego: * w Brzustowcu (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP wypompował około 25 m3 wody z piwnicy * w Stawowicach (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP usuwał drzewo powalone na drogę * w Libisowie (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP usuwał drzewo powalone na drogę * w Kamieniu (gm. Sławno) jeden zastęp OSP pomagał w zabezpieczeniu dachu, z którego oderwały się płyty eternitowe * w Jelni (gm. Drzewica) dwa zastępy OSP wycinały drzewa zagrażające linii energetycznej * również w Jelni jeden zastęp OSP wypompował około 5 m3 wody z piwnicy * w Sobawinach 18 m3 wody z piwnicy wypompował zastęp OSP * w Grązowicach (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP i OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i neutralizowały plamę substancji ropopochodnej.

Pożary
8 lutego w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSP gasił trawy na powierzchni ok. 2 arów.
11 lutego w Opocznie na ul. Granicznej i ul. Westerplatte strażacy z dwu zastępów OSP gasili śmieci w kontenerach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (710) z dnia 18 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »