tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 7 marca, kwadrans przed godz. 8.00, w Trzebini (gmina Drzewica) w ręce policjantów wpadło dwóch nietrzeźwych rowerzystów. U 36?letniego Marcina C. badanie wykazało 1,4 promila alkoholu, z kolei 34?letni Sylwester C. miał 0,28 promila.
* 8 marca, kilka minut przed godz. 16.00, na pl. Wolności w Drzewicy nietrzeźwy kierowca fiata uno doprowadził do kolizji z passatem kierowanym przez 38?latkę. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, że fiatem kierował 45?letni Roman O. i zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Przeprowadzone w jego domu badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 2,63 promila alkoholu w organizmie.
* 11 marca, około godz. 18.00, w Dorobnej Woli (gmina Paradyż) w ręce policji wpadł 58?letni Marian R., który jechał rowerem mając 0,92 promila alkoholu w organizmie.
* Tego samego dnia, około godz. 19.00, w Straszowej Woli (gmina Żarnów) zatrzymano kolejnego rowerzystę, 33?letniego Dariusza B. Badanie wykazało u niego 1,54 promila alkoholu.
* Pół godziny później w Dąbrówce (gmina Drzewica) kierujący renaultem 49?letni Józef K. wjechał w ogrodzenie posesji. Przybyli na miejsce policjanci skontrolowali jego stan trzeźwości. Okazało się, że miał 2,37 promila. Przy okazji zatrzymano pasażera renaulta, 57?letniego Krzysztofa C., który, jak się okazało, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Chorzowie w celu doprowadzenia do aresztu.

Leżał na jezdni
6 marca, około godz. 22.30, w Sobawinach (gmina Opoczno) kierujący oplem vectrą 47?latek najechał na leżącego na pasie ruchu 55?letniego mężczyznę, któego z licznymi obrażeniami ciała przewieziono do opoczyńskiego szpitala, gdzie pobrano mu również krew do badania na zawartość alkoholu.

Nie ustąpili
* 7 marca, kilka minut przed godz. 7.00, w Zameczku kierujący zaprzęgiem konnym 75?letni Stanisław S. wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do kolizji z VW T4 kierowanym przez 56?latka. Woźnica został ukarany mandatem.
* 8 marca, około godz. 20.00, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie kierujący bmw 52?letni Krzysztof B. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z lanosem kierowanym przez 19?latkę. Sprawca zdarzenia zapłaci mandat, poszkodowana również, ponieważ kierowany przez nią pojazd nie miał właściwego oświetlenia.

Za szybko
* 8 marca, kilka minut po godz. 8.00, na ul. Inowłodzkiej w Opocznie kierujący seatem 36?letni Artur G. nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do zderzenia z toyotą kierowaną przez 65?latka. Dostał mandat.
* Tego samego dnia, kilka minut po godz. 16.00 w Kamieniu (gmina Sławno) kierujący VW golfem 24?letni Konrad S. w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych wpadł w poślizg i uderzył w bariery ochronne. Ukarano go mandatem.
* Kilkanaście minut później, około 16.20, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie kierujący mazdą 54?letni Leopold W. jadąc zbyt szybko wpadł w poślizg i najechał na tył fiata pandy kierowanego przez 21?latka. Policjanci wręczyli mu mandat.

Nieprawidłowo
8 marca, około godz. 13.30, w Petrykozach (gmina Białaczów) kierujący nissanem almerą 21?letni Robert W. nieprawidłowo skręcając doprowadził do zderzenia z citroenem berlingo kierowanym przez 23?latka. Zapłaci mandat.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (818) z dnia 15 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »