tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary
25 lutego w Jelni (gm. Drzewica), trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce zapalenia się sadzy w kominie, wygasiły piec, założyły specjalne sito kominowe oraz przewietrzyły pomieszczenia.
26 lutego: * w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) pięć zastępów z PSP i OSP zabezpieczało miejsce pożaru stolarni a po jego ugaszeniu strażacy oddymili i przewietrzyli budynek. W wyniku pożaru nadpaleniu i uszkodzeniu uległa konstrukcja dachu oraz ściany zewnętrzne i strop oraz maszyny, urządzenia i wyroby gotowe znajdujące się w środku * w Wójcinie (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP gasił śmieci w kontenerze.
1 marca: * w Unewlu (gm. Sławno) jeden zastęp PSP i jeden zastęp OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia i gasiły pożar na dzikim wysypisku śmieci * w Kunicach (gm. Sławno) jeden zastęp OSP gasił trawy na powierzchni około 2 arów.
3 marca w Drzewicy przy ul. Fabrycznej jeden zastęp OSP gasił trawy na powierzchni ok. 3 arów.
5 marca: * w Opocznie na ul. Przemysłowej jeden zastęp PS gasił trawy na pow. około 4 arów * również w Opocznie, na ul. Kuligowskiej, jeden zastęp PSP gasił trawy na pow. około 2 arów * także w Opocznie, na ul. Błonie, jeden zastęp PSP gasił trawy na powierzchni ok. 2 arów * w Drzewicy na ul. Braci Kobylańskich jeden zastęp OSP gasił trawy na powierzchni ok. 4 arów.
6 marca: * w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSP gasił trawy na powierzchni ok. 4 arów * w Miedznej Murowanej (gm. Białaczów) dwa zastępy z OSP gasiły trawy na powierzchni ok. 0,5 ha * w Januszewicach ( gm. Opoczno) sześć zastępów z PSP i OSP gasiło trawy na powierzchni ok. 3 ha * w Wygnanowie (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP gasił trawy na powierzchni ok. 0,5 ha * w Paradyżu, dwa zastępy z PSP i OSP gasiły trawy na powierzchni ok. 0,8 ha * w Mroczkowie Dużym (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił gałęzie ułożone w stertę * w Kraszkowie (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i OSP gasiły trawy na powierzchni ok. 1 ha.
10 marca w Parczówku (gm. Białaczów) dwa zastępy z PSP i OSP gasiły instalację elektryczną w budynku.

Miejscowe zagrożenia
27 lutego w Opocznie na ul. Leśnej jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia i usuwał skutki kolizji drogowej.
1 marca w Drzewicy przy ulicy Stawowej strażacy z sześciu zastępów PSP i OSP brali udział w akcji ratowniczej na zamarzniętym zalewie * w Szadkowicach (gm. Sławno) jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia drogowego i neutralizował plamę oleju powstałą z niewyjaśnionych przyczyn na jezdni.
4 marca w Opocznie na ul. Partyzantów strażacy z czterech zastępów PSP zabezpieczali miejsce zdarzenia, rozłożyli skokochron zabezpieczający ewentualne miejsce upadku mężczyzny zamierzającego skoczyć przez okno z trzecie piętra, weszli do mieszkania przy pomocy podnośnika hydraulicznego, otworzyli drzwi i umożliwili dotarcie ratowników pogotowia i policjantom do mieszkania.
4 marca w Krasiku (gm. Paradyż) trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia i usuwały rozlaną substancję ropopochodną na odcinku ok. 3 km drogi krajowej.
8 marca: * w Januszewicach (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP pomagał w transporcie poszkodowanej do karetki pogotowia ratunkowego * w Jaworze Kolonii (gm. Mniszków) strażacy trzech zastępów z PSP i OSP zabezpieczali miejsca kolizji drogowej i usuwali jej skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (818) z dnia 15 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »