tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 TICO na podium

 Maciej Kołodziejczyk ? Marta DukatStudio Tańca TICO dopiero co rozpoczęło działalność po wakacyjnej przerwie, a już podopieczni opoczyńskiej szkoły tańca odnoszą sukcesy na ogólnopolskiej arenie.
Na rozgrywanym 17 i 18 września w Rędzinach koło Częstochowy ogólnopolskim turnieju tańca bezkonkurencyjni w kategorii par 12?, 13?letnich w klasie D okazali się reprezentanci Opoczna Maciej Kołodziejczyk i Marta Dukat. Tancerze TICO w pokonanym polu pozostawili 13 innych duetów z całej Polski. Maciej i Marta byli bardzo bliscy powtórzenia swojego sukcesu drugiego dnia zawodów, jednak w finale swojej kategorii ulegli tym razem parze z z Krakowa.
Radości trenerom TICO przysporzyli Bartłomiej Chomicz i Katarzyna Lewocha, zajmując w klasie E par 14?, 15?letnich trzecie miejsce.
W rywalizacji par 12?, 13?letnich w klasie C, na czwartym miejscu w ścisłym finale tańców standardowych uplasowali się Krzysztof Kołodziejczyk i Ola Piekarz, pokonując pary wyżej notowane od siebie. W stylu latynoamerykańskim tancerze z Opoczna uplasowali się na dziewiątym miejscu. Do awansu do finału zabrakło zaledwie trzech małych punktów.
Wyniki osiągnięte w Rędzinach to efekt bardzo dobrze przepracowanych wakacji ? mówi Tomasz Miękus, trener prowadzący opoczyńskie pary turniejowe. ? Przez dwa tygodnie nasi tancerze bardzo mocno pracowali na obozie tanecznym. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Przed nami teraz kolejne starty, ale jednocześnie nie zapominamy o dalszym szkoleniu. Już w najbliższą sobotę, 24 września, organizujemy szkolenie taneczne, które poprowadzi Paweł Sobieszek, mistrz Polski zawodowców w kategorii classic showdance. Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny.
Od października wprowadzamy do naszej oferty jeszcze jedne, nieodpłatne zajęcia, kierowane do wszystkich osób uczęszczających na zajęcia do TICO. Będą to dodatkowe treningi ogólnorozwojowe i kondycyjne.
Jednocześnie wszystkich zainteresowanych nauką tańca zapraszamy do udziału w treningach nowo powstałych grup. W sekcji tańca nowoczesnego zajęcia odbywają się w środy od godz. 17.00. Chętnych do nauki tańca towarzyskiego zapraszamy do nowo utworzonej grupy. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki od godziny 19.00. Natomiast w czwartkowe wieczory od godziny 20.00 zapraszamy na kurs tańca osoby dorosłe.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.tico.opczono.pl lub pod numerami telefonów 697 087 511 i 665 319 985.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (741) z dnia 23 Września 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »