tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Świętowanie w "Brzechwie"

 
W czwartek, 24 maja w Zespole Szkół im. Jana Brzechwy świętowano Dzień Matki i Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka

Czwartkowe spotkanie było podzielone na dwie części. W pierwszej świętowano Dzień Matki i Dzień Ojca, który w placówce jest organizowany w formie rodzinnych spotkań. Tak było i tym razem. Uczniom towarzyszyli licznie przybyli rodzice oraz przedstawiciele organu prowadzącego szkołę. Młodzież pod kierunkiem nauczycielek specjalnie dla mam przygotowała ciekawy program artystyczny z wykorzystaniem technik multimedialnych. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Niejednej z przybyłych mam zakręciła się łezka w oku. Przy okazji nie mogło zabraknąć życzeń i podarunków. Na koniec tej części wszystkie mamy zostały obdarowane przez swoje pociechy laurkami. Dla rodziców przygotowano także poczęstunek. Akademię przygotowali: Iwona Michalczyk, Sylwia Zelga, Iwona Kołodziejczyk, Stanisław Balcerak.
W drugiej części obchodów z okazji Dnia Dziecka, dyrektorka placówki Katarzyna Sobczyk wspólnie z przybyłymi gośćmi przygotowali dzieciom ciekawą niespodziankę. Każdy z przybyłych gości na czele ze starostą Janem Wieruszewskim oraz dyrektorką Poradni Psychologiczno?Pedagogicznej Anna Kucharską przedstawili własną interpretację wierszy napisanych przez patrona placówki, Jana Brzechwę. Ich wystąpienia zostały nagrodzone gromkimi brawami, a także słodkim podarunkiem.
Dzień Dziecka w placówce był pełen uśmiechu i radości. Nie tylko uczniowie miło spędzili czas. Trzeba pamiętać, że każdy dzień powinien być dniem dziecka, dniem miłości, szacunku i zrozumienia dla wszystkich dzieci.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (777) z dnia 1 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »