tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Rodzinna choinka

 
W sobotę, 12 lutego w Przedszkolu nr 4 odbyła się choinka

Karnawał to czas szalonej zabawy nie tylko dla dorosłych. Zwłaszcza w przedszkolach karnawał upływa pod znakiem dobrej zabawy, organizowanej najczęściej w formie spotkań choinkowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców chcących uczestniczyć w choince ze swoimi dziećmi, dyrekcja placówki postanowiła zorganizować zabawę choinkową w sobotę. W udekorowanej przez nauczycielki sali przedszkolaki z pięciu grup, gościły swoich rodziców. Na początku imprezy dzieci odwiedził mikołaj z workiem pełnych prezentów. Każdy przedszkolak i dodatkowo każda grupa miała okazję zrobić sobie pamiątkową fotografię. Potem rodzice zostali zaproszeni do obejrzenia części artystycznej. Każda grupa miała inny program. Był folklor, szanty, program bajkowy, śnieżynki, a nawet program o choinkach. Dzieci dzielnie prezentowały wcześniej pilnie ćwiczone wierszyki i piosenki. Ich występy gromkimi brawami nagradzali dumni rodzice. Na zakończenie dla wszystkich przedszkolaków przygotowano słodki poczęstunek. Dyrektorka przedszkola, Małgorzata Bartoszek za naszym pośrednictwem serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielkom za przygotowanie ciekawych programów artystycznych, a rodzicom za tak liczne przybycie.
A już niebawem w przedszkolu odbędzie się wielki bal karnawałowy, tzw. kusoki. Bal zostanie poprzedzony pieczeniem karnawałowych róż przez najstarszych przedszkolaków.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (710) z dnia 18 Lutego 2011r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »