tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Promują Opoczno przez taniec

 

Tancerze Studia Tańca TICO Opoczno udanie startują na tanecznych zawodach, powodując że nazwa naszego miasta staje się uznaną marką w tanecznym światku. Tym razem reprezentanci Opoczna dwukrotnie stawali na podium ogólnopolskiego turnieju tańca „Image 2010”, rozgrywanego 6 listopada w Ciechanowie.
Dwukrotnie na trzecim miejscu stanęli ze swoimi partnerkami dwaj bracia Kołodziejczykowie: Maciej z Martą Dukat oraz Krzysztof z Aleksandrą Piekarz. Pierwszy z wymienionych duetów wywalczył trzecie miejsce w kategorii par 12–, 13–letnich w klasie E. Jest to już drugie podium tej pary, która szybkimi krokami zmierza do awansu do klasy D.
Krzysztof i Ola w swoim drugim starcie, w klasie tanecznej D, par 10–, 11–letnich już wytańczyli pierwsze pudło liczące się do awansu do wyższej klasy tanecznej.
11 listopada Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz, będą reprezentować Opoczno na Mistrzostwach Polski Dzieci Starszych, które rozegrane zostaną w Kaliszu. Do zawodów tych zgłosiły się 44 pary taneczne z całej Polski. Zawodnicy Studia Tańca TICO wystartują na Mistrzostwach Polski jako jedna z dwóch par z całego województwa łódzkiego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (696) z dnia 12 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »