tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Pomagają wystartować

 
W czwartek, 18 listopada w opoczyńskiej siedzibie Punktu Pośrednictwa Pracy i Młodzieżowego Centrum Kariery odbyły się targi pracy dla młodzieży

Czwartkowe targi pracy skierowano do młodych ludzi, którzy poszukują pracy po ukończeniu nauki. Wzięło w nich udział około 50 osób – nie tylko stali beneficjenci placówki, ale także wszyscy chętni poszukujący porady w sprawie poszukiwania pracy bądź dalszego kształcenia.
Z wszystkimi zainteresowanymi spotkali się Mariola Gołos–Stępień, pośrednik pracy z Powiatowego Urzędu Pracy oraz Iwona Przewoźnik, doradca zawodowy ze Szkoły Policealnej Samorządu Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiono też ofertę Ośrodka Szkoleniowego A.T. W ramach targów odbyły się również warsztaty grupowe dotyczące przedsiębiorczości, prowadzone przez Małgorzatę Łysik, doradcę zawodowego Młodzieżowego Centrum Kariery. Indywidualnych porad udzielała z kolei Ewelina Karbownik, pośrednik pracy. Spotkanie umożliwiło zapoznanie młodzieży uczącej się lub poszukującej pracy z aktualną ofertą edukacyjną, szkoleniową oraz z dostępnymi ofertami pracy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (698) z dnia 26 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »