tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Nowe odcinki kanalizacji i wodociągu

 
Gminne inwestycje

Zgodnie z zapowiedziami, w bieżącym roku na terenie gminy i miasta zostanie rozbudowana sieć kanalizacyjna i wodociągowa. Nowe odcinki powstaną w czterech miejscowościach. Celem inwestycji jest doprowadzenie mediów do nowej zabudowy mieszkalnej.
W środę, 7 maja gmina ogłosiła przetarg na budowę odcinków kanalizacji w Strzyżowie, Dąbrówce i Zakościelu oraz odcinka wodociągu w Strzyżowie. Przedsięwzięcie zostało podzielone na cztery zadania.
Pierwsze dotyczy Strzyżowa. Sieć kanalizacyjna i wodociągowa będzie budowana w okolicach zalewu. Zgodnie z projektem, odcinek kanalizacji sanitarnej ma mieć długość ponad 330 m, natomiast kanalizacji tłocznej 150 m. W planach jest również budowa przepompowni ścieków z kompletnym wyposażeniem wraz z szafą sterowniczą. Jeśli chodzi o wodociąg, rurociąg ciśnieniowy będzie miał długość 368,5 m.
Celem drugiego zadania jest wykonanie sieci kanalizacyjnej w Dąbrówce. Rury PCV zostaną ułożone w pobliżu drogi powiatowej na odcinku ok. 150 m.
Trzecia część zamówienia obejmuje roboty w Zakościelu. Nowa kanalizacja sanitarna powstanie na odcinku ok. 800 m po lewej stronie drogi wojewódzkiej, patrząc w kierunku Odrzywołu.
Gmina przyjmuje oferty przetargowe do piątku, 23 maja. Zainteresowane firmy mogą składać oferty częściowe, dotyczące poszczególnych części zamówienia. O rozstrzygnięciu zadecyduje najniższa cena. Na wykonanie zadania zwycięskie podmioty będą miały czas do 26 września.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (880) z dnia 23 Maja 2014r.
W dziale Drzewica dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »