tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Nie tylko taniec

 

Z okazji Dnia Kobiet Studio Tańca TICO przygotowało niespodziankę dla pań, uczestniczek zajęć – praktyczny instruktaż makijażu i stylizacji fryzur połączony z omówieniem zasad kreowania wizerunku

Pokaz poprowadziła Agnieszka Skowron, zajmująca się zawodowo wykonywaniem makijażu oraz stylizacją fryzur na potrzeby sesji zdjęciowych, reklam, pokazów mody i eventów.
Zainteresowanie pań tematyką wieczoru oraz profesjonalizm prowadzącej instruktaż spowodowały, że spotkanie zaplanowane początkowo na ok. 40 min przeciągnęło się do blisko dwóch godzin, a pytaniom o porady dotyczące doboru kosmetyków, sposobu makijażu na różne pory dnia i okazje oraz sposobu doboru fryzur do okoliczności nie było końca. Z uwagi na ograniczony czas zainteresowane panie odsyłane były na stronę internetową wizażystki pod adresem www.agaskowron.com, gdzie mogły obejrzeć efekt jej pracy z wykorzystaniem omówionych zasad.
Spotkanie przy kawie, herbacie, słodyczach i lampce wina uświetniły pokazy taneczne wychowanków Studia Tańca TICO, Krzysztofa Kołodziejczyka i Aleksandry Piekarz, ćwierćfinalistów mistrzostw Polski dzieci w stylu latynoamerykańskim.
Zainteresowanie tematyką z zakresu kreowania wizerunku okazało się tak duże, że właściciele Studia Tańca TICO postanowili zorganizować w przyszłości podobne spotkania, w tym także kierowane do mężczyzn.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »