tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Niech żyje bal… w Akademii Przedszkolaka

 

Z tegorocznego karnawału niezwykle zadowolone są dzieci uczęszczające na co dzień do opoczyńskiej Akademii Przedszokolaka. W sobotę, 5 marca uczestniczyły w swoim pierwszym w życiu balu karnawałowym.
Impreza rozpoczęła się o godz. 15.00 powitaniem wszystkich zebranych i zaproszeniem do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przyszły na bal wspólnie z rodzicami, którzy mocno się napracowali przygotowując barwne przebrania dla swoich pociech, ale również i dla siebie. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny oraz wielu bohaterów z bajkowego świata. W kolorowych przebraniach nie ustępowała także prowadząca zabawę kadra przedszkola.
Przez kilka godzin trwały pląsy, konkursy i superzabawy przy wspaniałej oprawie muzycznej prowadzonej na żywo przez Katarzynę Jaroszyńską, wychowawczynię jednej z grup, i Łukasza Mrozikowskiego – nauczyciela rytmiki. W trakcie zabawy spośród rodziców wybrano króla i królową balu, a energii wszystkim dodał słodki poczęstunek. I tak przedszkolaki pożegnały karnawał, natomiast rodzice już zaczynają myśleć o kolejnych atrakcjach w Akademii Przedszkolaka.
Nad sprawną organizacją zabawy czuwali również Agnieszka Klimek i Maria Pawlik – właścicielki AP, Michał Wolski – dyrektor oświatowy oraz asystentki Katarzyna Konewka i Karolina Bolek.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »