tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Nauka dla marzeń

 


Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza do udziału w konkursie adresowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Uczę się dla moich marzeń". W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas I i II szkół ponadgimnazjalnych, którzy wybrali jako przedmiot rozszerzony jeden z czterech przedmiotów przyrodniczych biologię, chemię, fizykę, geografię. Udział w konkursie jest bezpłatny. Każdy z jego uczestników może zgłosić maksimum cztery prace, po jednej z każdego przedmiotu.
Uczestnicy konkursu muszą sobie wyobrazić swój wymarzony zawód i to, że wykonywać go będą za 20 lat od dnia dzisiejszego. Taki zawód, który już dzisiaj istnieje. Uczniowie mają napisać, co z tego, czego nauczyli się w gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej, w ramach jednego z czterech przedmiotów przyrodniczych, przyda im się w tej pracy. Zdaniem uczestników będzie precyzyjne określenie konkretnej wiedzy czy umiejętności. Oceniane będzie nie tylko to, czy uczniowie potrafią nazwać, czego się nauczyli oraz powiązać to z przyszłym zawodem, ale także jak to zaprezentują, a więc jak napiszą ten tekst. Jednym słowem oceniana będzie też gramatyka, interpunkcja, ortografia, styl oraz przejrzystość wypowiedzi. Prace konkursowe powinny zawierać nie więcej niż 5500 znaków ze spacjami, nie mniej niż 3000 ze spacjami.
Warto powalczyć o atrakcyjne nagrody, m.in. tablet, zestaw gier edukacyjnych oraz roczny karnet do Centrum Nauki Kopernik, czytnik PocketBook.
Więcej informacji o konkursie, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się na stronie www.kwalifikacje.edu.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »