tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Bella to suczka, która jest od niedawna lokatorką schroniska w Różannie. Jest słusznego wzrostu ? mieszanka bernardyna i kaukaza. Idealnie nadaje się na stróża posesji, bo odstraszy potencjalnych nieproszonych gości swoim rozmiarem. Potrafi także głośno szczekać i w razie potrzeby bronić swojego terytorium. Suczka wychowała się na podwórku, nie jest więc nauczona zasad zachowywania się w mieszkaniu.
Bella trafiła do schroniska, ponieważ jej właściciele wyjechali za granicę. Jest jeszcze dosyć oszołomiona nową sytuacją. Nie wykazuje jednak agresji w stosunku do dzieci i z pewnością łatwo przystosuje się do nowego miejsca i nowych opiekunów. Wymaga jednak odpowiedniej troski i nieco cierpliwości. I przede wszystkim dużo miłości.
W przypadku adopcji suczki istnieje możliwość bezpłatnej sterylizacji.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com.Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.
Uwaga. Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »