Kruszewiec pod znakiem warcabów

W sobotę, 26 maja rozegrano mistrzostwo LKS Iskra Kruszewiec w warcabach 64?polowych. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników. Turniej toczył się systemem szwajcarski, na dystansie 5 rund.
W kategorii chłopców wygrał Kamil Białas (4,5 pkt), drugie miejsce wywalczył Dawid Białas (również 4,5 pkt). O zwycięstwie Kamila zadecydowały punkty pomocnicze. Trzecie miejsce zajął Łukasz Kołodziejczyk (3,5 pkt). W gronie dziewcząt palma pierwszeństwa przypadła w udziale Wiktorii Bogusz.
Najlepsi w obu kategoriach otrzymali statuetki z rąk prezes LKS Iskra Ewy Czarneckiej, a czołowa trójka piłki. Najmłodszym zawodnikiem mistrzostw był 9?letni Kacper Bartyzel.
Zawody przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze. Sędziował je Mieczysław Wojciechowski.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (777) z dnia 1 Czerwca 2012r.