tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Janusz Radek dla pań

 
W poniedziałkowy wieczór, 9 marca mieszkanki nie tylko Opoczna, miały okazję wysłuchać niezwykłego koncertu, który na długo pozostanie w pamięci. Na koncert z okazji Dnia Kobiet zaprosił burmistrz, Rafał Kądziela


Wyjątkowo udany i refleksyjny koncert to zasługa niebanalnego artysty, wokalisty i aktora teatralnych inscenizacji muzycznych, Janusza Radka.
Koncertowy wieczór rozpoczął się od życzeń, jakie w imieniu męskiej części społeczności, przekazali paniom burmistrz Rafał Kądziela i przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Wołąkiewicz. Panowie do życzeń dołączyli bukiety kwiatów, które przekazali wszystkim paniom, składając je na ręce skarbniczki gminy, Barbary Bąk oraz gościa specjalnego, miss województwa łódzkiego 2015, Magdaleny Michalak. Dziękując za życzenia i kwiaty miss zachęcała mieszkanki opoczyńskiego do udziału w konkursach piękności, tym bardziej, że jak ogłosił to chwilę później burmistrz, tegoroczny finał wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2015 odbędzie się właśnie w naszym mieście, podczas Dni Opoczna.
Potem na scenie wystąpił Janusz Radek, którego cechuje przepiękna, czysta barwa głosu, bogata mimika i niewątpliwy talent aktorski, dzięki któremu stale się zmienia i wciela w różne role. To wszystko sprawiło, że publiczność była wręcz zachwycona koncertem. Spontanicznym, naturalnym, luźnym sposobem bycia artysta zdobył sympatię opoczyńskiej publiczności, która licznie przybyła na koncert. Słuchacze usłyszeli piosenki z płyt solowych artysty.
Trzeba przyznać, że rzadko w naszym mieście artyści są nagradzani owacjami na stojąco, tak jak to było tym razem. Tegoroczny koncert, z okazji święta kobiet, to jeden z najlepszych w ostatnim czasie, który bardzo przypadł widzom do gustu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (921) z dnia 13 Marca 2015r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »