tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Rozmawiają o książkach

 
We wtorek, 3 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie opoczyńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki. Wzięli w nim udział wszyscy członkowie klubu


Tym razem członkowie klubu rozmawiali o "Batalionie czołgów" Josefa Skvorecky?ego. Książka spotkała się z dość chłodnym przyjęciem, ponieważ w klubie większość stanowią kobiety i książki o tematyce wojskowo?wojennej nie są ich ulubionym rodzajem literatury.
Po skończeniu dyskusji poruszono temat spotkania autorskiego z wybranym pisarzem lub poetą. Wspólnie ustalono, że klubowicze chcieliby zaprosić Małgorzatę Gutowską?Adamczyk, autorkę m. in. sagi "Cukiernia pod Amorem".
Przypomnijmy, że Dyskusyjny Klub Książki to projekt adresowany do czytelników korzystających z biblioteki publicznej. Oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz że nie trzeba być krytykiem by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Koordynatorem opoczyńskiego DKK jest Artur Gołuchowski, pracownik wypożyczalni dla dorosłych, tel. kontaktowy 44 755 30 73.
Nowi członkowie są oczywiście mile widziani.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (921) z dnia 13 Marca 2015r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »