tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Dzień Seniora w ZUS-ie

 
ZUS zaprasza

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza swoich klientów do udziału w akcji informacyjnej ?Dzień Seniora w ZUS?.
W czwartek, 14 czerwca w siedzibie oddziału przy ulicy Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, w sali obsługi klientów (budynek A), zostaną zorganizowane stanowiska eksperckie, w kórych w godz. od 10.00 do 13.00 specjaliści ZUS będą udzielać informacji w zakresie świadczeń emerytalno?rentowych. Ponadto zostanie przeprowadzona prezentacja Platformy Usług Elektronicznych, nowego portalu informacyjnego. Dzięki tej formie kontaktu z ZUS, klienci uzyskają m.in. informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach.
Razem z ekspertami ZUS dyżurować będą przedstawiciele PEKAO oraz Konsorcjum Banku Pocztowego i Poczty Polskiej, którzy udzielą informacji w zakresie obsługi bankowej emerytów i rencistów, nie posiadających rachunku bankowego.
W spotkaniu wezmą również udział członkowie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, którzy zapoznają osoby zainteresowane z celem działania Stowarzyszenia. W czasie dyżuru będzie można bezpłatnie oznaczyć poziom cukru we krwi (trzeba być min. 2 godz. po posiłku) oraz wykonać pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Każdy będzie mógł wysłuchać wykładu lekarza pt. ?Osteoporoza w wieku podeszłym?. Prelekcja zostanie wygłoszona o godz. 12.00 w sali konferencyjnej (budynek A, III piętro). Dla osób zainteresowanych przygotowany został bezpłatny ?Poradnik seniora?, zawierający wiele przydatnych informacji i wyjaśnień opracowanych w przystępnej formie.

* * *
Inspektorat ZUS w Opocznie zaprasza w czwartek, 14 czerwca do siedziby przy ul. Moniuszki 1, gdzie specjalista udzielać będzie informacji w zakresie świadczeń emerytalno?rentowych. Informacje będą udzielane w Sali Obsługi Klientów, w godzinach od 8.00 do 15.00.


rz.p.   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (778) z dnia 8 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »