tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
13 czerwca: * w Sędowie (gm. Białaczów) dwa zastępy OSP gasiły trawę na powierzchni około 20 arów * w Opocznie na ul. Kwiatowej trzy zastępy PSP gasiły śmieci zgomadzone wewnątrz budynku mieszkalnego.
14 czerwca: * w Bukowcu Opoczyńskim jeden zastęp PSP gasił około 5 arów poszycia leśnego * w Wielkiej Woli (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i cztery OSP gasiły pożar budynku mieszkalnego. W trakcie przeszukania pogorzeliska odnaleziono zwłoki 56?letniego mężczyzny, właściciela mieszkania * w Opocznie na ul. Staromiejskiej jeden zastęp PSP gasił palące się śmieci w kontenerze * w Libiszowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił około 2 ary poszycia leśnego.
15 czerwca w Woli Załężnej (gm. Opoczno) trzy zastępy PSP i dwa OSP gasiły płonącą stodołę
18 czerwca: * w Opocznie na ul. Przemysłowej jeden zastęp PSP gasił palące się śmieci * w Zakrzowie (gm. Białaczów) dwa zastępy OSP gasiły trawę na pow. około 50 arów * w Paradyżu na ul. Polnej trzy zastępy z PSP i OSP gasiły pożar w kotłowni budynku mieszkalnego.

Miejscowe zagrożenia:
15 czerwca w Solcu (gm. Paradyż) strażacy z jednego zastępu PSP i jednego OSP zabezpieczali miejsce wypadku drogowego i usuwali jego skutki.
16 czerwca: * w Bronowie (gm. Żarnów) strażacy z jednego zastępu PSP i jednego OSP zabezpieczyli miejsce wypadku drogowego, udzielili pomocy poszkodowanym i usunęli skutki zdarzenia * w Białaczowie na ul. Sobieńskiej strażacy z jednego zastępu OSP i dwóch PSP usuwali nadłamane konary drzew.
19 czerwca: * w Opocznie na ul. Parkowej, jeden zastęp PSP pomagał policjantom dotrzeć do jednego z mieszkań * w Kozeninie (gm. Sławno) jeden zastęp PSP usuwał ze strychu gniazdo os.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (728) z dnia 24 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »