tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia
1 marca: * w Kruszewie Kolonii (gm. Opoczno), strażacy z jednego zastępu OSP wypompowywali wodę z zalanej piwnicy. Podobne działania prowadzono: dwukrotnie w Wygnanowie (gm. Opoczno), w Bukowcu Opoczyńskim (gm. Opoczno), w Skroninie (gm. Białaczów) i w Dzielnej (gm. Opoczno).
2 marca strażacy wypompowywali wodę: w Drzewicy na ul. Kolejowej, znowu w Wygnanowie (gm. Opoczno), w Woli Załężnej (gm. Opoczno) oraz w Libiszowie (gm. Opoczno).
3 marca w Białaczowie, na ul. Piotrkowska dwa zastępy strażaków z PSP i z OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.
4 marca: * w Studziannie (gm. Poświętne) dwa zastępy strażaków, z PSP i OSP, zabezpieczały miejsce kolizji drogowej oraz usuwały jej skutki * w Opocznie przy ul. Partyzantów, jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia drogowego i usuwał jego skutki.
5 marca w Studziannie (gm. Poświętne) po trzy zastępy z PSP i OSP wspomagały zespół ratownictwa medycznego, zabezpieczały miejsce wypadku drogoweo i usuwały jego skutki.
6 marca: * w Krasiku (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki * w Opocznie przy ul. Partyzantów jeden zastęp PSP wypompowywał wodę z zalanej piwnicy * podobne działania prowadził w Kamieniu (gm. Sławno) jeden zastęp OSP.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (661) z dnia 12 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »