tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
17 grudnia w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił palące się auto osobowe.
19 grudnia w Opocznie na ul. Sienkiewicza dwa zastępy PSP i jeden OSP gasiły palące się w pomieszczeniu magazynowym drewno opałowe.
25 grudnia w Paradyżu przy ul. Przedborskiej jeden zastęp OSP gasił palące się sadze w kominie oraz boazerię na poddaszu.
30 grudnia w Woli Załężnej (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP i jeden OSP uczestniczyły w gaszeniu palącego się jaguara oraz zabezpieczały miejsce zdarzenia
2 stycznia: w Opocznie na ul. Świerkowej i M. Skłodowskiej-Cur paliły się śmietniki wolno stojące. Do gaszenia skierowano po jednym zastępie PSP.
Miejscowe zagrożenia:
15 grudnia w Żarnowie na ul. Piotrkowskiej, jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczaly miejsce wypadku drogowego, ułatwiły dostęp do poszkodowanych oraz usuwały skutki zdarzenia.
16 grudnia w Opocznie na ul. Westerplatte dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej oraz usuwały jej skutki.
18 grudnia w Woli Załężnej (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki.
19 grudnia w Opocznie na ul. Westerplatte dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki.
20 grudnia: * w Brudzewicach (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki * podobne zadania wykonywał jeden zastęp OSP w Mniszkowie.
27 grudnia: * w Opocznie na ul. Leśnej jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki * w Soczówkach (gm. Żarnów) dwa zastępy PSP i jeden OSP udzielały pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadku drogowym, zabezpieczały miejsce zdarzenia oraz usuwały jego skutki * podobne działania prowadziły w Prymusowej Woli (gm. Sławno) jeden zastęp PSP i jeden OSP.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (651) z dnia 8 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »