tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary
26 stycznia w Wójcinie, gm. Paradyż, jeden zastęp PSP i jeden OSP gasiły pożar budynku gospodarczego ze zgromadzoną w nim słomą * w Opocznie jeden zastęp PSP gasił śmieci na dzikim wysypisku.
27 stycznia w Opocznie na ul. Janasa dwa zastępy PSP wezwane zostały do usunięcia zadymienia w budynku mieszkalnym. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przewietrzyli mieszkanie, wygasili piec kaflowy, sprawdzali miernikiem zawartość CO. Przyczyną zadymienia było przegrzanie izolacji pieca kaflowego.
28 stycznia w Opocznie na ul. Janasa dwa zastępy PSP gasiły pożar piwnicy budynku mieszkalnego wielorodzinnego, wywołanego niewłaściwym przechowywaniem gorącego popiołu w kotłowni. Sprawca został ukarany mandatem.

Miejscowe zagrożenia
* 26 stycznia w Kraszkowie (gm. Opoczno) na drodze krajowej nr 12 dwa zastępy strażaków z PSP i OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.
27 stycznia w Sędowie (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP usuwał skutki kolizji drogowej.
29 stycznia: * w Paradyżu na drodze krajowej nr 74 jeden zastęp OSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki * w Opocznie na ul. Rolnej w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego wyczuwalny był zapach gazu. Jeden zastęp PSP sprawdził poziom stężenia gazu miernikiem oraz przewietrzył mieszkanie * podobne działanie prowadził jeden zastęp PSP również w Opocznie przy ul. Rolnej.
31 stycznia w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP usuwał dwa drzewa niebezpiecznie pochylone na budynkiem mieszkalnym * w Opocznie na ul. Rolnej jeden zastęp PSP udzielał pomocy osobie leżącej na jezdni.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (916) z dnia 6 Lutego 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »