tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia
18 marca: * w Adamowie, gm. Opoczno jeden zastęp PSP usuwał nadłamany konar znad stodoły * w Żarnowie po jednym zastępie z PSP i OSP zabezpieczało rozszczelnioną instalację gazową.
19 marca w Zameczku (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP usuwał zwisakjący nad drogą konar drzewa.
21 marca w Drzewicy na ul. Fabrycznej strażący z PSP i OSP zabezpieczali miejsce, w którym zerwane zostały przewody przebiegające nad jezdnią.
22 marca: * w Opocznie na ul. Partyzantów dwa zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki * w Zarzęcinie (gm. Mniszków) dwa zastępy OSP zabezpieczały lądowisko dla śmigłowca LPR.
24 marca w Janowie Karwickim (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki.

Pożary
20 marca w Opocznie na ul. Wałowej dwa zastępy PSP gasiły domek letniskowy.
21 marca: * w Opocznie na ul. Przemysłowej jeden zastęp PSP gasił trawy na pow. około 15 arów oraz śmieci na dzikim wysypisku * w Jasionie (gm. Żarnów) dwa zastępy OSP gasiły trawy na pow. około 40 arów * w Ogonowicach (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i OSP gasiły trawy na pow. około 5 arów * podobne działania na pow. 2 arów prowadził jeden zastęp PSP w Opocznie na ul. Kuligowskiej.
22 marca: * w Opocznie na ul. Kuligowskiej jeden zastęp PSP gasił trawy na pow. około 10 arów * w Skroninie (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 15 arów * w Sielcu (gm. Żarnów) jeden zastęp strażaków ochotników gasił trawy na powierzchni 8 arów * ponownie w Opocznie, tym razem na ul. Wałowej jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. 10 arów * w Żarnowie podobne działania na pow. 15 arów prowadził jeden zastęp OSP.
23 marca: * w Opocznie na ul. Ogrodowej dwa zastępy z PSP i OSP gasiły trawy na pow. około 1 ha.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (872) z dnia 28 Marca 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »