tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Niezwykły gość

 

W czwartek, 9 czerwca, Szewach Weiss odwiedził w Tomaszowie Maz. Zakłady Ceramiki Paradyż. Ten wybitny izraelski polityk, profesor nauk politycznych, były przewodnicząćy Knesetu, były ambasador Izraela w Polsce przyjechał z wizytą na zaproszenie władz samorządowych Tomaszowa Maz., by spotkać się z młodzieżą w I LO, a następnie, na zaproszenie władz Grupy Paradyż, by zwiedzić zakład Tomaszów 2.
Podczas spotkania w Ceramice Szewach Weiss był autentycznie bardzo zainteresowany technologią produkcji ? od projektu do produktu końcowego, czyli płytki ceramicznej. Profesor zadawał bardzo dużo szczegółowych pytań, na które odpowiadali nie tylko prezesi Leszek Wysocki i Piotr Tokarski, ale i szeregowi pracownicy.
Po zwiedzeniu części produkcyjnej szefowie Ceramiki zaprosili swego gościa do salonu firmowego na prezentację przykładowych zastosowań i zestawień różnych płytek oraz pokaz multimedialny.
Podczas spotkania Szewach Weiss udowodnił, że nie bez powodu jest członkiem Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu. Jest to człowiek bardzo miły, przyjacielski, z poczuciem humoru i dystansu do własnej osoby, czym ? jak zwykle ? zaskarbił sobie sympatię wszystkich towarzyszących mu podczas wizyty w Ceramice osób. A co ważne ? oprócz pamiątkowej płytki, Szewach Weiss zabrał ze sobą katalogi wyrobów Ceramiki, by ? jak powiedział ? pokazać je w Izraelu swoim znajomym i nie tylko.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (727) z dnia 17 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »