tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Zapisy do Betlejem

 

Przygotowania do drugiej edycji widowiska "Podróż do Betlejem" w Zakościelu (koło Inowłodza) weszły już w końcową fazę. Ponad 160 aktorów i statystów z Tomaszowa Maz., Zakościela i Łodzi weźmie udział w świątecznym wydarzeniu organizowanym przez Fundację Proem, we współpracy z Savannah Christian Church, Georgia USA.
Na to półtoragodzinne widowisko składają się sceny towarzyszące narodzinom Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się ono w zimowej scenerii ośrodka w Zakościelu, na specjalnie przygotowanych stacjach. Widzowie będą częścią przedstawienia. Po wejściu na trasę przeniosą się dwa tysiące lat wstecz.
W najbliższą niedzielę, 8 grudnia odbędzie się próba generalna widowiska, a od 13 grudnia można będzie wybrać się do Zakościela, żeby wziąć udział w tej wyjątkowej podróży. W ubiegłym roku w "Podróż do Betlejem" wybrało się około 5 tys. ludzi z całej Polski. Wydarzenie relacjonowały media lokalne, ale też ogólnopolskie stacje telewizyjne.
Widowisko będzie można oglądać aż przez 10 dni od 13 do 15 grudnia, od 20 do 22 grudnia oraz od 3 do 6 stycznia. Zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże, dlatego grupy zorganizowane (powyżej 15 osób) proszone są o uprzednią rezerwację pod numerem tel. 44 710 11 40.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (856) z dnia 6 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »