tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Kilka tygodni temu do schroniska dla zwierząt w Różannie trafiła trójka uroczych szczeniaków ? dwójka z nich znalazła już nowe domy. Z rodzeństwa pozostała Connie ? śliczna suczka w wieku ok. 5 m?cy. Mała jest urocza i towarzyska. Ma puchatą sierść. Nie znamy jej rodziców, więc nie jesteśmy pewni jak duża urośnie. Naszym zdaniem nie będzie większa niż do kolana.
Connie jak każde dziecko lubi ruch i zabawę. Jest łasa na pieszczoty i smakołyki. Nowych właścicieli pokocha całym sercem.
Suczka jest odrobaczona i zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Kiedy osiągnie odpowiedni wiek zostanie wysterylizowana na koszt miasta.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie dyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (845) z dnia 20 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »