tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 XIII Opoczyński Maraton Pieszy

 
W sobotę, 27 lipca, odbędzie się 13 Opoczyński Maraton Pieszy na 50 km, Rusinów ? Miedzna Murowana, zorganizowany przez Klub Turystyki i Rekreacji "W stronę słońca" oraz UM


Impreza ma charakter rekreacyjno?turystyczno?wytrzymałościowy. Uczestnikami imprezy mogą zostać osoby pełnoletnie, młodsi po warunkiem pisemnej zgody opiekunów i sprawowania nad nimi opieki podczas całego maratonu. Organizatorzy zalecają ubezpieczenie we własnym zakresie, nie ponoszą również odpowiedzialności za zdarzenia losowe zaistniałe podczas imprezy.
Uczestników obowiązuje 13?godzinny limit czasu na pokonanie trasy. W ramach wpisowego organizatorzy gwarantują: dojazd na start z Opoczna do Rusinowa oraz przewóz bagażu na metę maratonu, nocleg w stanicy harcerskiej z 27 na 28 lipca w zależności od zgłoszenia i opłaty (należy posiadać własny śpiwór), kolację 27 lipca oraz śniadanie 28 lipca, zabawę przy ognisku i pieczenie kiełbasek.
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Zbiórka uczestników obok MDK o 6.15, start przewidziany jest na 7.30. Meta na terenie stanicy harcerskiej nad zalewem w Miedznej Murowanej czynna będzie od 13.00 do 21.00.
Zgłoszenia, wraz z wpłatą wpisowego w wysokości 60 zł (z noclegiem) lub 45 zł (bez noclegu), przyjmowane będą w biurze maratonu do 23 lipca włącznie. Zgłoszenia mogą być zarejestrowane także po terminie, lecz wówczas organizatorzy nie zapewniają wszystkich świadczeń. Karty zgłoszeń, regulamin i wszelkie informacje można otrzymać w biurze maratonu FHUP Pegaz (sklep meblowy), pod nrami tel. 507 377 212 albo 509 924 601 oraz na stronie internetowej www.maraton.pegaz.biz.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (836) z dnia 19 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »