tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Piją i jeżdżą!
* 17 lutego, o godz. 11.45 w Brudzewicach (gm. Poświętne) funkcjonariusze policji zatrzymali 46–letniego kierowcę forda, Dariusza B. Badanie ujawniło 2,37 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* 19 lutego, o godz. 21.35 w Opocznie na ul. Westerplatte policjanci zatrzymali kierującego oplem astrą 34–letniego Andrzeja C. Mężczyzna wdmuchał 0,99 promila alkoholu.

Cofaj, cofaj…
16 lutego, o godz. 14.20 w Opocznie na pl. Kościuszki kierujący oplem astrą 31–letni Andrzej S. nie zachował należytej ostrożności podczas cofania i doprowadził do zderzenia z oplem astrą. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Nie ustąpili
* 16 lutego, o godz. 19.40 w Opocznie na ul. Partyzantów nieznany kierujący niezidentyfikowanym samochodem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z renaultem laguną. Sprawca kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia.
* 20 lutego, o godz. 16.30 w Parczówku (gm. Białaczów) kierujący citroenem picasso 39–letni Wojciech B. podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem astrą. Na skutek zdarzenia złamania ręki doznała 29–letnia pasażerka opla. Poszkodowaną kobietę przewieziono do szpitala.
* 22 lutego, o godz. 12.45 w Żarnowie na ul. Piotrkowskiej kierująca fordem mondeo 21–letnia Ilona S. nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z osobowym volvo. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Odważni inaczej
* 18 lutego, o godz. 6.00 w Opocznie na ul. Krasickiego nieznany kierujący toyotą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.
* 20 lutego, o godz. 10.15 na stacji paliw w Różannej (gm. Opoczno) nieznany kierujący volkswagenem passatem najechał na opla vectrę, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Za szybko
18 lutego, o godz. 20.55 w Sielcu (gm. Opoczno) kierujący oplem corsą 19–letni Dawid S. na skutek niedostosowania prędkości do panujących warunków stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Został ukarany mandatem.

Dachowała
W nocy z 18 na 19 lutego, o godz. 2.35 na drodze wojewódzkiej nr 713 w Kamieniu (gm. Sławno) kierująca renaultem scenicem 34–letnia Anna M. z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, na skutek czego pojazd dachował. Kierująca doznała złamania lewej ręki. Na szczęście nie ucierpiała 32–letnia pasażerka renaulta. Poszkodowaną kobietę przewieziono do szpitala.

Zwierzęta na drodze
20 lutego, o godz. 19.20 w Bukowcu Opoczyńskim kierująca seatem leonem 26–letnia kobieta potrąciła psa, który nagle wtargnął na jezdnię. Nie udało się ustalić właściciela zwierzęcia wypuszczonego na dwór bez dozoru.

Uszkodził pojazd
Choć stan nawierzchni ulic w Opocznie znacznie się różni (na korzyść!) od ulic w innych miastach, to jednak i u nas nie uniknie się skutków zimy. Tak, jak wszędzie, może się trafić wyrwa w jezdni, dlatego apelujemy, by każdą kałużę traktować z dużą nieufnością, bo może ona przykrywać potężną dziurę. No i przede wszystkim – nóżki z gazu…
21 lutego, o godz. 6.45 w Opocznie na ul. Inowłodzkiej kierujący fiatem seicento 38–letni Henryk K. najechał na wyrwę w jezdni, na skutek czego uszkodził sobie pojazd.

Potrącił pieszą
22 lutego, o godz. 7.50 w Opocznie, na ul. Partyzantów kierujący oplem vectrą 30–letni Sylwester C. potrącił na przejściu dla pieszych 21–letnią kobietę. Na skutek zdarzenia kobieta doznała zwichnięcia barku oraz obrażeń ogólnych i została zabrana do szpitala.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (711) z dnia 25 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »