tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Piją i jeżdżą!
* 10 września, około godz. 18.00, na pl. Wolności w Drzewicy policjanci zatrzymali kierowcę toyoty corolli, 43?letniego Marka K. Mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, miał w organizmie 0,25 promila alkoholu.
* 12 września, około godz. 19.30, w Psarach (gmina Sławno) w ręce policji wpadł nietrzeźwy rowerzysta, 57?letni Wiesław J. Badanie wykazało 1,70 promila alkoholu.
* 14 września, kilka minut po północy, w Januszewicach (gmina Opoczno) z ruchu drogowego wykluczono nietrzeźwego kierowcę fiata brava. Badanie wykazało, że 34?letni Radosław R. miał w organizmie 1,76 promila alkoholu.
* Zaledwie 10 minut później, w Bukowcu Opoczyńskim, mundurowi zatrzymali nastoletniego nietrzeźwego kierowcę motoroweru. Badanie wykazało, że 16?latek miał 0,60 promila alkoholu w organizmie.
* 15 września, około godz. 7.30, w Zakościelu (gmina Drzewica) policjanci skontrolowali stan trzeźwości jadącego rowerem 55?letniego Henryka C. Wynik badania ? 1,30 promila alkoholu w organizmie.

Śmierć na drodze
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, 10 września, na drodze powiatowej między Opocznem a Sitową. Kierująca audi A4 32?latka na prostym odcinku drogi potrąciła 70?letnią kobietę, która przebiegała przez jezdnię. Pieszą przewieziono do szpitala, gdzie niestety zmarła. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Potrącił na pasach
Do groźnego wypadku z udziałem dwóch starszych mężczyzn doszło 15 września, kwadrans po godz. 16.00, na ul. Partyzantów w Opocznie. Kierujący skodą 81?letni Stanisław P. na przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego po pasach 91?latka. Staruszek z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Potrąciła i odjechała
11 września, około godz. 11.00, w Radzicach Dużych (gmina Drzewica) kierująca VW Katarzyna W. z niewyjaśnionych przyczyn uderzyła w tył roweru, którym jechała 11?letnia dziewczynka. Dziecku nic się nie stało. Kobieta odjechała z miejsca zdarzenia, ale szybko została "namierzona" przez policjantów, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Nie ustąpiła
13 września, około godz. 20.20, w Brudzewicach (gmina Poświętne) kierująca mazdą 33?letnia Joanna W. skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy jadącemu z przeciwka i doprowadziła do zderzenia z mercedesem benzem kierowanym przez 65?latka.

Ostrożniej!
12 września, około godz. 11.30, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie kierująca toyotą yaris 69?letnia Irena S. nie zachowała ostrożności i najechała na renaulta.

Pomimo zakazu
14 września, około godz. 2.40, w Bukowcu Opoczyńskim policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę golfa, Mateusza W. Okazało się, że 21?latek kierował autem pomimo sądowego zakazu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (897) z dnia 19 Września 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »