tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 6 września, około godz. 15.30, w Wygnanowie (gmina Opoczno) policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę forda, 36?letniego Witolda B. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało, że miał w organizmie 3,25 promila alkoholu.
* Tego samego dnia, około godz. 17.00, na ul. Stawowej w Drzewicy mundurowi skontrolowali stan trzeźwości 22?letniego Mateusza B. kierującego motocyklem honda. U niego wykryto 0,75 promila alkoholu w organizmie.
* 7 września, około godz. 15.00, w Żelazowicach (gmina Białaczów) w ręce policji wpadł pijany rowerzysta, 39?letni Sławomir G. W jego organizmie wykryto aż 3,06 promila alkoholu.
* 9 września, około godz. 1.40, w Zakościelu (gmina Drzewica) z ruchu drogowego wykluczono dwóch rowerzystów: 20?letniego Bartosza Ł., u którego wykryto 0,84 promila alkoholu w organizmie i 28?letniego Tomasza K., który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu ? miał w organizmie 0,39 promila alkoholu.

Wybiegła zza autobusu
Do poważnego wypadku z udziałem dziecka doszło 3 września, około godz. 12.30, w Kraśnicy (gmina Opoczno). Kierujący polonezem truckiem 44?letni Henryk G. potrącił przechodzącą przez jezdnię 9?letnią dziewczynkę, która wybiegła na drogę zza autobusu. Dziewczynka doznała poważnych obrażeń ciała, przetransportowano ją do szpitala w Bełchatowie. Okazało się, że kierowca poloneza znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało, że w chwili zdarzenia miał w organizmie 0,48 promila alkoholu.

Nie ustąpili
* 4 września, kilka minut po godz. 11.00, na ul. Spacerowej w Opocznie kierujący bmw 62?letni Marian D. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z seatem leonem kierowanym przez 27?latkę. W efekcie seat uderzył następnie w zaparkowaną škodę fabię należącą do 29?latka.
* 5 września, kilkanaście minut przed godz. 17.00, w Dęborzeczce (gmina Poświętne) kierujący fiatem seicento 50?letni Tadeusz K. wymuszając pierwszeństwo przejazdu zmusił 60?letniego kierowcę citroena jumpera do gwałtownej reakcji, która zakończyła się wywróceniem pojazdu.
* 9 września, około godz. 16.00, na ul. Moniuszki w Opocznie nieznany kierowca czerwonego fiata 126p nie ustępując pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z oplem omegą kierowanym przez 19?latkę. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Cofaj, cofaj?
5 września, około godz. 20.30, na parkingu przy ul. Piłsudskiego w Żarnowie kierujący VW passatem 53?letni Jarosław M. nie zachował ostrożności podczas cofania i najechał na zaparkowanego passata. Ukarano go mandatem.

Za szybko!
8 września, około godz. 10.00, w Sitowej (gmina Opoczno) kierująca fiatem stilo 20?letnia Anna R., prawdopodobnie na skutek nadmiernej prędkości, zjechała z drogi na pobocze, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Kobieta nie odniosła obrażeń.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (896) z dnia 12 Września 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »