tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Turniej strzelecki w Drzewicy

 


Forum Młodych Ludowców powiatu opoczyńskiego organizuje indywidualne zawody strzeleckie o puchary prezesów PSL w Drzewicy, FML i LKS Syrenka Zakościele. Impreza odbędzie się w niedzielę, 9 listopada przy zamku w Drzewicy. Jej celem jest popularyzacja strzelectwa sportowego.
Zawody są skierowane do wszystkich sympatyków strzelectwa sportowego. Zgodnie z regulaminem, zostanie przeprowadzona strzelanie z karabinka pneumatycznego (kal. 4,5 mm) z odległości 10 m. Każdy zawodnik odda 3 strzały próbne i 5 ocenianych. Nadzór nad rywalizacją będą sprawowali członkowie Ligi Obrony Kraju z Rawy Mazowieckiej.
Obowiązuje klasyfikacja indywidualna wg ilości uzyskanych punktów. Na czołowych strzelców czekają puchary i dyplomy za miejsc od 1. do 3.
Organizator zapewnia broń, amunicję i sprzęt, a także poczęstunek. Wszystkich uczestników obowiązuje dyscyplina i zachowanie zasad bezpieczeństwa
Zawody przy drzewickim zamku rozpoczną się o godz. 11.00. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają do sprawdzenia swoich umiejętności w tej dyscyplinie sportu.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (903) z dnia 31 Października 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »