tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

Sprzedam wóz ciągnikowy, tel 668 197 ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Przyspieszenie

 
Jest szansa, że tabliczki z informacją "Obwodnica Opoczna im. Czesława Pawlaczka" będą postawione jeszcze przed Dniami Opoczna

Po naszym pytaniu dotyczącym realizacji uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania obwodnicy Opoczna imienia Czesława Pawlaczka, bez którego by jej po prostu nie było, dwukrotnie dzwonił do redakcji wiceburmistrz Jarosław Wiktorowicz. W czasie pierwszej rozmowy poinformował redakcję, że są pewne rozbieżności między stanowiskiem władz miasta a łódzkim oddziałem GDDKiA. Zgodnie z zapisem w uchwale Rady Miejskiej władze samorządowe chcą po prostu postawić takie same tabliczki, jakie stoją na każdym skrzyżowaniu w mieście. Tymczasem szefostwo GDDKiA raczej wolałoby kamień z tablicą, na której, co oczywiste, zmieściłoby się więcej informacji o nowym patronie. Miasto, zdaniem wiceburmistrza, czeka na odpowiedź od GDDKiA.
Zapytaliśmy rzecznika prasowego łódzkiego oddziału GDDKiA, który zapewnił nas, że o niczym nie wie, był zdziwiony, że jeszcze nie ma informacji o patronie obwodnicy. Obiecał się dowiedzieć i dać odpowiedź.
We wtorek, 5 czerwca ponownie zadzwonił wiceburmistrz Wiktorowicz i poinformował, że w związku z brakiem odpowiedzi z GDDKiA władze miasta same powzięły decyzję, że będą taki same tabliczki jak na pozostałych ulicach w mieście, że zostało już zlecone ich wykonane i przed Dniami Opoczna powinny być postawione.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (778) z dnia 8 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »