tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Kto udzieli kredytu?

 


W ubiegłym tygodniu gmina ogłosiła przetarg na udzielenie oraz obsługę kredytu długoterminowego w wysokości 4,3 mln zł. Zgodnie z zapowiedziami, zaciągnie kredyt na sześć lat z okresem spłaty kapitału od 1 stycznia 2015 r. do końca grudnia 2020 r.
Jak wynika ze specyfikacji istotnych warunków zamówienia, zabezpieczeniem kredytu będzie weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową. Przez cały okres trwania umowy ma obowiązywać stała marża.
Kredyt zostanie uruchomiony najpóźniej 17 października br. Spłata w walucie polskiej będzie następowała w ratach kwartalnych wraz z odsetkami, płatnych do ostatniego dnia roboczego każdego kwartału. Rozpocznie się po upływie karencji począwszy od 31 marca przyszłego roku. Harmonogram przewiduje spłatę 4 rat po 175.000 zł, 16 rat po 190.000 zł i 4 rat po 140.000 zł.
Gmina wymaga, aby odsetki były naliczane od faktycznie wykorzystanej kwoty kredytu. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość przedterminowej spłaty części lub całości kredytu bez obciążania dodatkowymi kosztami ? po uprzednim powiadomieniu banku w terminie 7 dni o zamiarze dokonania takiej spłaty. W przypadku spłaty kredytu we wcześniejszym terminie, odsetki będą naliczane do dnia spłaty.
Dodajmy, że termin składania ofert przetargowych w UGiM upływa 1 października.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (898) z dnia 26 Września 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »