tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Brąz Doroty Gadomskiej

 
Mistrzostwa Polski Kolejarzy w BowlinguDorota Gadomska podtrzymała dobrą passę


W piątek, 5 listopada na kręgielni „Hulakula” w Warszawie rozegrano 11. Mistrzostwa Polski Kolejarzy w Bowlingu. W imprezie wystartowało ponad 120 zawodników, w tym dziesięcioosobowa grupa z Opoczna reprezentująca dwie drużyny – IZ Skarżysko–Kamienna/ISE Idzikowice oraz IZ Kielce.
Spośród opocznian największy sukces zanotowała Dorota Gadomska, która w kategorii kobiet zajęła trzecie miejsce. To kolejny medal pani Doroty w bowlingu. W jedenastu startach w Mistrzostwach Polski Kolejarzy na podium stawała już dziesięć razy.
Inni nasi zawodnicy uplasowali się poza czołówką, jednak łączne wyniki indywidualne pozwoliły na zajęcie dość dobrych miejsc w klasyfikacji drużynowej.
Czwartą lokatę wywalczyła ekipa IZ Kielce, w której występowali Sylwia Pazurek i Sławomir Pazurek. Piąte miejsce przypadło w udziale zespołowi IZ Skarżysko–Kamienna/ISE Idzikowice reprezentowanemu przez: Dorotę Gadomską, Małgorzatę Majsterek, Barbarę Baranowską, Edwarda Baranowskiego, Michała Baranowskiego, Arkadiusza Gadomskiego, Andrzeja Majsterka i Grzegorza Wijatę.
W mistrzostwach startowało dwanaście ekip.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (696) z dnia 12 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »