tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sławno

 Będzie boisko w Kunicach

 

Do końca października przy szkole podstawowej w Kunicach powstanie ogólnodostępne wielofunkcyjne boisko sportowe wraz z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem. Gmina właśnie ogłosiła przetarg na jego budowę. Na oferentów czeka do 29 lipca.
Przy kunickiej szkole powstanie wielofunkcyjne boisko o powierzchni 22x45 m (990 m2) przystosowane do gry w siatkówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną i koszykówkę. Wokół niego wyłożona zostanie kostka brukowa, a po obu bokach trybuny liczące po 50 miejsc siedzących. Obiekt ma służyć integracji miejscowej społeczności i stanowić miejsce spędzania wolnego czasu dzieci i młodzieży.
Firma, która wygra przetarg, po wytyczeniu terenu przeprowadzi najpierw roboty ziemne polegające na utworzeniu koryta boiska i wykonaniu kolejno warstwy odsączającej z zagęszczonego piasku, podbudowy z kruszywa łamanego, nawierzchni wyrównawczej oraz dwóch warstw nawierzchni poliuretanowej. Na niej namalowane zostaną linie segregacyjne ? w innym kolorze dla każdego boiska. Boisko wyposażone zostanie w piłkochwyty i otoczone opaską z kostki brukowej. Po jego obu bokach powstaną trybuny o szerokości 2 m. Na każdej znajdzie się 50 miejsc siedzących wykonanych ze stali nierdzewnej, z siedziskami polipropylenowymi.
Szacunkowa wartość inwestycji wynosi 410 tys. zł. Gmina zabezpieczyła na ten cel środki własne i jednocześnie wystąpiła o dofinansowanie do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Może ono pokryć do 33% wartości zadania, ale nie może przekroczyć 100 tys. zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (836) z dnia 19 Lipca 2013r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »