tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Żarnów

 Aktywnym dyplomy

 

Pokłosiem podsumowania Roku Dzieci i Młodzieży w PTTK, które odbyło się 9 stycznia w Żarnowie, były dwa apele szkolne, w gimnazjum i w szkole podstawowej, podczas których młodzież i dzieci zasłużone dla Towarzystwa zostały wyróżnione dyplomami. Byli to uczniowie, którzy oprócz czynnego uczestnictwa w rajdach, obozach wędrownych, wycieczkach i innych imprezach turystyczno-krajoznawczych brali udział w szeregu programów artystycznych przygotowywanych na zakończenie imprez, odnosili sukcesy w eliminacjach wojewódzkich konkursów krajoznawczych, krasomówczych wyróżnili się w działalności społecznej Towarzystwa.
Apel w Gimnazjum w Żarnowie odbył się 8 lutego, a osoby wyróżnione to: Kinga Andruszkiewicz, Justyna Głowa, Izabela Juźwik, Bartosz Kantor, Dominika Kantor, Adrianna Kosylak, Marta Kowalczyk, Żaneta Madej, Martyna Najmanowicz, Weronika Stańczyk i Żaneta Zwierzyńska.
Natomiast w Szkole Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie apel odbył się 11 lutego, a dyplomy otrzymali: Monika Dorofiejew, Julita Gwiazda, Karolina Kowalczyk, Mikołaj Meusiak, Joanna Salamaga i Aleksandra Woźniak. Najbliższe imprezy organizowane przez PTTK z udziałem dzieci i młodzieży to: 20 lutego wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na balet „Romeo i Julia”, 5 marca XIV Przegląd Poezji „Krajobrazy Polskie”, 7 marca wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na operę „Rusałka”, 12 marca podsumowanie eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy ojcowiznę”, o którym poinformujemy w kolejnych numerach TOP-u.


Włodzimierz Szafiński   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (658) z dnia 19 Lutego 2010r.
W dziale Żarnów dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »