tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
28 maja: * w Daleszewicach, gm. Paradyż, jeden zastęp OSP gasił pożar poszycia leśego * w Karwicach, gm. Opoczno, podobne działania prowadziły trzy zastęy strażaków z PSP i OSP.
29 maja: * w Sławnie na ulicy Jana Pawła II, prawdopodobnie w wyniku uszkodszenia izolacji instalacji elektrycznej, doszło do pożaru w sklepie spożywczo?przemysłowym. Strażący z pięciu zastępów z PSP i OSP, po zagaszeniu ognia, zabezpiali miejsce zdarzenia, rozebrali spaloną drewnianą konstrukcję stropu oraz oddymili pomieszczenia. W wyniku pożaru spaleniu uległ częściowo drewniany strop i pokrycie dachu oraz wyposażenie magazynu.
30 maja: * w Krasik, gm. Paradyż, trzy zastępy z PSP i OSP gasiły dzikie wysypisko śmieci * w Szadkowicach, gm. Sławno, dwa zastępy strażaków z OSP gasiły trawy na nieużytkach.
31 maja: * w Stoku, gm. Mniszków, trzy zastęy z PSP i OSP gasiły pożar samochodu osobowego * w Kruszewcu, gm. Opoczno, dwa zastęy OSP gasiły pożar poszycia leśnego na powierzchni około 0,5 ha.
2 czerwca w Paradyżu na ulicy Przedborskiej, siedem zastępów z PSP i OSP walczyło z pożarem budynku mieszkalnego, powstałeym prawdopodobnie w wyniku przeciążenia instalacji elektrycznej.

Miejscowe zagrożenia:
28 maja w Opocznie na ulicy Moniuszki, strażacy z trzech zastępów z PSP i OSP neutralizowali plamę z substancji ropochodnej.
29 maja w Siedlowie, gm. Żarnów, strażacy z PSP i OSP pomagali policji w wyciągnięciu z wody narzędzi, użytych podczas próby kradzieży elementów mostu.
2 czerwca w Bukowcu Opoczyńskim jeden zastęp PSP usuwał plamę z substancji ropopochodnej z drogi wojewódzkiej.
3 czerwca: * w Opocznie na ul. Norwida strażacy z trzech zastępów PSP i jednego OSP usuwali skutki pozostawienia bez nadzoru garnka na kuchence gazowej w bloku mieszkalnym * w Opocznie na ulicy Garncarskiej jeden zastęp PSP pomagał policji w otwarciu bramy wjazdowej na prywatną posesję. Po wejściu na teren posesji odnaleziono leżącą poszkodowaną osobę u której przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon * w Wierzchowisku, gm. Żarnów, dwa zastępy z PSP i OSP prowadziły działania polegające na wydobyciu na brzeg topielca. 53?letnie mężczyzna był od kilku dni poszukiwany jako zaginiony. Ponieważ lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich zarzązono sekcję zwłok.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (778) z dnia 8 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »