tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia
16 kwietnia w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP pomagał wyciągnąć dwa samochody patrolu rozminowania z podmokłego terenu.
17 kwietnia w Opocznie na ul. Piotrkowskiej, dwa zastępy PSP zabezpieczały teren i usuwały nadłamane konary drzewa, zwisające nad szkołą.
18 kwietnia: * w Opocznie na ul. Rolnej jeden zastęp PSP usuwał pozostałości po kolizji drogowej * w Paradyżu na ul. Koneckiej jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP zabezpieczały teren i usuwały spróchniałe konary drzew zagrażające przechodniom.
19 kwietnia: * w Różannie (gm. Opoczno) trzy zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP udielił pomocy osobie, która zasłabła.
21 kwietnia: * w Studziannie (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego oraz usuwały jego skutki * w Drzewicy, w okolicy zbiornika wodnego jeden zastęp OSP prowadził działania polegające na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz oświetleniu terenu dla potrzeb prowadzonych czynności przez policję.

Pożary
15 kwietnia: * w Wygnanowie (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 0,3 ha * w Joaniowie (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP gasił poszycie leśne na pow. około 0,3 ha.
16 kwietnia: * w Kraszkowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił trawy na pow. około 0,3 ha * w Daleszewicach (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP gasiły ok. 4 m3 śmieci na dzikim wysypisku w pobliżu lasu * w Opocznie na ul. Kuligowskiej jeden zastęp PSP gasił trawy na pow. około 0,3 ha * podobne działania na pow. 5 arów prowadzone były w Skroninie (gm. Białaczów) * w i Ogonowicach (gm. Opoczno) cztery zastępy PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce oraz gasiły sadze w kominie.
17 kwietnia: * w Żarnowie na ul. Opoczyńskiej jeden zastęp OSP gasił suche trawy na pow. około 0,1 ha * w Petrykozach (gm. Białaczów) dwa zastępy OSP gasiły trawy na pow. około 1 ha * w Białaczowie na ul. Kościelnej jeden zastęp PSP i jeden OSP gasiły palący się samochód osobowy * w Antoniów (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 0,8 ha.
18 kwietnia: * w Opocznie na ul. Torowej jeden zastęp PSP gasił około 15 arów traw * w Białaczowie, cztery zastępy OSP ugasiły około 4 ha traw * w Petrykozy (gm. Białaczów) podobne działania na pow. około 0,7 ha prowadził jeden zastęp PSP * w Kuraszkowie (gm. Białaczów) cztery zastępy OSP gasiły trawy na pow. około 2 ha * podobne działania dwukrotnie prowadzone były w Skroninie. (gm. Białaczów): na pow. 2 oraz 10 arów trawy gasił po jednym zastępie OSP.
21 kwietnia w Żelazowicach (gm. Białaczów) dwa zastępy OSP gasiły trawy na pow. około 30 arów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 17 (824) z dnia 26 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »