tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Zwyciężyła firma z Piaseczna

 
Gminne inwestycje


Urząd Gminy i Miasta rozstrzygnął przetarg na budowę placów zabaw w Domasznie, Dąbrówce, Radzicach Dużych i Świerczynie. Z czterech ofert, które napłynęły do gminy, najkorzystniejszą przedstawiła firma "Pergola" Jana Michalaka z Piaseczna. Zadanie zrealizuje za 85.349,70 zł.
Przypomnijmy, że dwa największe place zabaw powstaną przy Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domasznie oraz Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych. W obu przypadkach zakres rzeczowy obejmuje wyrównanie terenu z wykonaniem amortyzującej nawierzchni z piasku, montaż zestawu do zabawy (m.in. wież z dachem dwuspadowym i płaskim, zjeżdżalni, rur strażackich, pomostu wiszącego, pomostu stałego, huśtawek, bujaka, karuzeli obrotowej z podłogą i siedziskami), a także ławek z oparciem, kosza na śmieci i tablicy informacyjnej.
Plac zabaw w Dąbrówce powstanie na terenie strażnicy. Plany przewidują wyrównanie terenu, wykonanie nawierzchni amortyzującej, montaż zestawu do zabawy (m.in. schodów z poręczami o wysokości 1,6 m, zjeżdżalni, huśtawki, bujaka na sprężynie i karuzeli obrotowej) oraz tablicy informacyjnej.
Z kolei plac zabaw w Świerczynie zostanie rozbudowany. Wzbogaci się o podwójną huśtawkę oraz zestaw wspinaczkowy.
Umowa między gminą i wykonawcą już została podpisana. Prace powinny ruszyć na dniach. Termin realizacji upływa 10 października. Inwestycja będzie współfinansowana ze środków PROW.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (896) z dnia 12 Września 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »